На картах Google виявили дивне топографічне явище

На картах Google виявили дивне топографічне явище

Користувачі картографічного сервісу Google Maps виявили в американському штаті Аризона шосе, яке тягнеться далеко вперед, але його кінця не видно.

Деякі люди припустили, що вони знайшли дорогу в рай. Про це повідомляє The Daily Star з посиланням на форум Reddit.

На опублікованих знімках неможливо розгледіти нічого, крім шосе і блакитного неба над ним: зліва і справа камера автомобіля Google зафіксувала лише яскраве біле світіння.

«Це що, дорога в рай?» – здивувався один з користувачів Reddit, який побачив незвичайний знімок на картах. «Це точно вона. Якщо подивитися попередні кадри, можна побачити, як Майкл Лендон їде автостопом», – пожартував інший користувач. Він згадав ім’я відомого американського актора, який прославився завдяки одній з головних ролей в серіалі «Шосе в рай» (Лендон помер в 1991 році).

Деякі користувачі вирішили уважно вивчити місцевість, щоб зрозуміти, чому на фотографії практично нічого неможливо розгледіти. Один з них з’ясував, що біле світло з боків дороги виходить від снігу, а нереалістичність зображенні, швидше за все, зрадив технологічний збій камери (порушений баланс білого).

Поділитись