Ціна першого повідомлення засновника Twitter зросла на аукціоні до 2,5 мільйонів доларів

На онлайн-аукціоні Valuables вартість першої публікації в Twitter засновника цієї соціальної мережі Джека Дорсі підскочила до $ 2,5 млн.

Про це повідомляється на сайті торгів.

Основна битва за право купити перший твіт розгорілася між генеральним директором компанії Bridge Oracle Хаканом Еставі і китайським підприємцем, засновником криптовалюти Tron Джастіном Саном. Останній минулого тижня підвищив ставку до $ 2 млн, але тепер Еставі підняв її на $ 500 тис.

Після закінчення торгів Дорсі отримає 95% підсумкової суми, 5% відійдуть онлайн-аукціону. У разі перепродажу продавець отримує 87,5%, оригінальний творець твіти — 10% і 2,5% залишаються у Valuables. Транзакції відбуваються за допомогою криптовалют.

Першу публікацію в Twitter засновник соцмережі розмістив 21 березня 2006 року. «Просто налаштовую свій Twitter», — написав він тоді. 5 березня засновник мережі мікроблогів надав всім охочим поборотися за право стати повноправним володарем цього запису, яка виставлена ​​на продаж у вигляді віртуального активу — невзаємозамінного токена (NFT).

Токени NFT використовуються для придбання або передачі прав на ту чи іншу віртуальну власність.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...