Індія запроваджує жорсткі рамки щодо користування Facebook, WhatsApp і Twitter

Індія остаточно вирішила стати на шлях війни з зарубіжними соціальними мережами.

Зокрема, для Twitter і WhatsApp серйозно посилили правила ведення діяльності. Наступним на черзі буде Facebook, який неодноразово звинувачувався в подвійних стандартах при блокуванні контенту.

Основною причиною настільки різко зміненого настрою став наплив фейковий інформації в індійському сегменті.

Подібну історію бачив і російський інтернет, коли застосовувалася вибірковість при модерації публікацій.

Особливо це добре помітно в періоди протестної активності, коли заклики лібералів до здійснення незаконної діяльності виводилися в топ, а будь-яке інакомислення негайно блокувалося.

Що вже тут говорити про подвійну гру, якщо всі американські соцмережі примудрялися видаляти і блокувати пости Дональда Трампа, поки той ще перебував на посаді чинного глави США.

Не дивно, що чаша терпіння переповнилася і керівництво Індії вирішило встановити для цих платформ жорсткі рамки.

Питання поставлено руба: або виконання індійських умов, або месенджери і соцмережі чекає повне блокування. Подібна дія призведе до вельми відчутного удару, оскільки відбудеться повна втрата великої індійської аудиторії. А якщо в цей список додасться і Росія?

До цього все йде. Москва зараз веде спостереження і в разі чого буде негайно готова перейняти досвід Індії. До слова, китайський досвід Росія вже перейняла і почала розробку власних месенджерів і соцмереж.

По суті, залишається лише справа за грамотним і правильним піаром.

Очевидно, що якщо все піде по правильному шляху, то Facebook, WhatsApp і Twitter отримають серйозний збиток від втрати величезної аудиторії двох країн.

Ймовірно, американським платформ доведеться підлаштовуватися під жорсткі рамки, адже Росія і Індія вже готові нанести удар у відповідь.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...