Маск повідомив про зустріч із Папою Римським

Американський підприємець Ілон Маск зустрівся з Папою Римським Франциском.

Про це бізнесмен повідомив на своїй сторінці у Twitter. Для мене було великою честю зустрітися напередодні з Папою Римським Франциском», — написав Маск. Подробиць зустрічі з понтифіком він не навів.

Це повідомлення стало одним із перших після більш ніж тижневої відсутності активності на сторінці бізнесмена у Twitter. За даними порталу Axios, до 16 червня Маск у середньому робив 145 твітів або ретвітів на тиждень – близько 21 на день. Далі активність почала знижуватися, а в період з 23 по 30 червня на сторінці Маска не з’явилося жодного запису.

25 квітня керівництво Twitter заявило про те, що Маск запропонував придбати компанію за $44 млрд. Акціонери компанії поки що не схвалили умови угоди. Якщо Маск вирішить розірвати угоду, він має виплатити компанії штраф у розмірі $1 млрд. Дата остаточного закриття угоди призначена на 24 жовтня.

13 травня підприємець заявив про призупинення операції з купівлі Twitter в очікуванні «відомостей, що підтверджують оцінки, згідно з якими спам-акаунти та фальшиві облікові записи становлять менше 5% користувачів» соцмережі. Така оцінка наводилася у звіті компанії, опублікованому 2 травня. На думку Маска, наразі у соцмережі понад 20% підроблених акаунтів.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: ,