Маск заявив, що перевірить 100 випадкових акаунтів у Twitter

Засновник компаній SpaceX Ілон Маск заявив, що його команда проведе перевірку 100 випадкових облікових записів у Twitter з метою виявити кількість фейкових.

Раніше Маск повідомив про призупинення операції з купівлі соцмережі Twitter в очікуванні перевірки даних, що фейкові акаунти становлять менше 5% користувачів.

«Щоб з’ясувати це (кількість фейкових акаунтів – ред.), моя команда візьме випадкову вибірку зі 100 передплатників (офіційної сторінки – ред.) Twitter», – написав Маск у Twitter.

Наприкінці квітня Маск досяг домовленості про придбання мережі за 44 мільярди доларів. Пояснюючи покупку, він говорив, що вірить у потенціал Twitter стати платформою для свободи слова у всьому світі.

Раніше газета New York Times з посиланням на презентацію мільярдера, яку він представив інвесторам, повідомила, що Маск має намір досягти збільшення річного доходу компанії Twitter до 26,4 мільярда доларів до 2028 року. Крім того, Маск очікує, що кількість користувачів Twitter досягне до 2028 року позначки 931 мільйон.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,