Літня француженка наклала на себе руки через Brexit

Літня француженка наклала на себе руки через Brexit

Літня жінка родом з Франції, яка понад 50 років проживала в Британії, наклала на себе руки через хвилювання, пов’язаних з виходом країни зі складу Євросоюзу.

Про це повідомляє таблоїд The ​​Daily Mail. 76-річна Франс Марі-Луїза Девіс вийшла з дому і зникла в березні цього року. Її тіло знайшли в затопленому полі через два дні. Як встановило слідство, вона наклала на себе руки – в числі причин називають хвилювання з приводу політичних подій і смерть улюбленої домашньої тварини.

Відомо, що протягом життя жінка страждала від депресії, однак її чоловік, 74-річний британець на ім’я Пітер, вважає, що тривога через Brexit стала однією зі значних причин її суїциду.

Офіційно Великобританія повинна була вийти з Євросоюзу 29 березня 2019 року, однак британські політики не змогли прийти до компромісу по угоді, що призвело до урядової кризи і відставки Терези Мей з поста прем’єр-міністра.

Новий лідер країни Борис Джонсон під час своєї першої промови в якості нового британського прем’єра 23 липня заявив, що королівство в будь-якому випадку покине ЄС прийдешньої осені. Встановлений їм крайній термін – 31 жовтня.

Фото gettyimages

Поділитись