Лідер противників вакцинації у США виявилася давно щепленою

Вчителька з американського Іллінойсу, яка стала США символом руху проти обов’язкової вакцинації, зізналася, що кілька місяців тому зробила щеплення проти коронавірусу.

Каденс Коен, викладачка математики із середньої школи в Спрінгфілді, здобула загальнонаціональну популярність після того, як відмовилася робити щеплення проти COVID-19, або проходити щотижневе ПЛР-тестування відповідно до державної програми боротьби з коронавірусом. Вона вважала за краще піти в неоплачувану відпустку, аби не підкорятися вимогам влади.

З того часу Коен фактично стала обличчям руху антиприщепників в Іллінойсі та всій Америці, людей, які сповідують принцип «моє тіло – мій вибір».

І ось вона завдала своїм «соратникам» нищівного удару, розповівши, що насправді щепилась від коронавірусу ще цього літа. Мало того, вона відправила шкільній владі сертифікат про вакцинацію та завантажила його зображення на свою сторінку до Facebook.

Свої дії Коен пояснила тим, що насправді ніколи не протестувала проти самої вакцинації, а лише висловлювала невдоволення її примусовою формою, і лише ризик втратити роботу змусив її переглянути своє ставлення до питання.

— Я не хотіла пред’являти карту вакцинації, бо не думаю, що це законно чи доречно, але якщо ви попросите мене вибрати між моїми особистими переконаннями та моїми учнями, мої учні виграють. Я не можу уявити своє життя без викладання, – цитує Коен Independent.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...