Конгресмени США розсекретять «одну з найбільших таємниць» на слуханнях щодо НЛО

Конгресмени США захотіли розкрити «одну з найбільших таємниць сучасності», для цього 17 травня вперше за кілька десятиліть буде проведено відкриті слухання, присвячені випадкам появи невідомих літаючих об’єктів (НЛО).

Голова спецкомітету з розвідки нижньої палати Конгресу США, демократ від штату Каліфорнія Адам Шифф заявив, що громадськості ще доведеться багато дізнатися про непізнані повітряні явища і можливі ризики для національної безпеки.

Слухання пройдуть в одному з підкомітетів, що спеціалізується на контррозвідці, боротьбі з тероризмом та розповсюдженням зброї масового знищення. Спікерами стануть заступник міністра оборони США з розвідки Рональд Малтрі та заступник директора розвідки військово-морських сил Скотт Брей.

Адам Шифф підкреслив, що у питанні спостереження за НЛО має бути повна прозорість, розвідці та американській федеральній владі слід відіграти ключову роль у тому, щоб повідомлення були представлені у правильному світлі та достатньо проаналізовані.

«Мета слухань полягає в тому, щоб дати громадськості можливість отримати інформацію про одну з найбільших таємниць сучасності безпосередньо від експертів у цій галузі та керівників розвідувальної спільноти, а також за допомогою правди та відкритості розірвати хибне коло надмірної таємності та спекуляцій», — зазначив конгресмен.

Голова підкомітету Андре Карсон зазначив, що виступи Малтрі та Брея дозволять «дізнатися про все, що потрібно» про інциденти, пов’язані з НЛО. Він додав, що влада США має дати серйозну оцінку та відреагувати на всі подібні випадки, особливо на ті, які не зрозумілі повною мірою.

Після відкритих слухань у Конгресі буде проведено закриту сесію, де посадовці зможуть висловитися без ризику оприлюднити засекречену інформацію.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,