Washington Post: розвідка США оприлюднить всі дані про НЛО

Washington Post: розвідка США оприлюднить всі дані про НЛО

Погляди членів Республіканської і Демократичної партій США нарешті збіглися.

Політики об’єдналися в питанні серйозності ставлення до непізнаних літаючих об’єктів (НЛО), повідомляє Washington Post.
Видання зазначає, що тему підняв на початку квітня екс-директор ЦРУ Роберт Вулсі. Він заявив, що до такого явища, як НЛО, почав ставитися «не так скептично, як раніше».

Щось відбувається, що дивує цілу серію розумних літаків, досвідчених пілотів, – пояснив Вулсі.

Потім були виступи про НЛО сенатора-республіканця Марко Рубіо, екс-президента США Барака Обами. Тепер, як підкреслює Washington Post, всю наявну в розпорядженні американського уряду інформацію вирішено оприлюднити. Зробить це директор Національної розвідки США Евріл Хейнс. У червні вона представить звіт з несекретною інформацією про нез’ясовне повітряному явище.

Джерело видання в Білому домі зазначив, що офіційні особи адміністрації навряд чи будуть обговорювати питання про НЛО до появи звіту. При цьому до публікації документа ознайомиться з ним віце-президент США Камала Харріс, також займає пост глави Національного космічного ради.

Раніше стало відомо, що непізнані літаючі об’єкти, відомостями про які в даний час мають в своєму розпорядженні США, з великою часткою ймовірності мають земне походження. Зокрема, це можуть бути безпілотні літальні апарати Росії і Китаю. Таку версію висунув астрофізик з американського Університету Рочестера Адама Френка в статті, опублікованій The New York Times.

Поділитись