Новий глава NASA Білл Нельсон розповів про ставлення до НЛО

Новий глава NASA Білл Нельсон розповів про ставлення до НЛО

Новий глава NASA Білл Нельсон вважає, що повідомлення про непізнані літаючі об’єкти (НЛО) вимагають серйозного вивчення.

Про це він заявив в інтерв’ю виданню Politico.

Нельсон розповів, що кілька років тому, будучи членом комітету американського сенату з питань збройних сил, мав доступ до доповідей військових льотчиків, які фіксували такі феномени. Він також проводив з ними особисті бесіди.

«Ці пілоти ловили їх (НЛО. – ред.) радарами. Вони стежили за ними і бачили, що вони пересуваються так швидко, що в це було неможливо повірити. Таким чином, це феномен, який нам необхідно пояснити», – сказав новий глава NASA, пояснюючи своє доручення перевірити повідомлення про непізнані феномени.

Нельсон очолив адміністрацію NASA 30 квітня цього року.

Американське видання The New York Times з посиланням на високопоставлених чиновників 4 червня опублікувало матеріал, у якому йдеться про те, що у Вашингтоні засумнівалися в інопланетне походження НЛО.

Уточнювалося, американська розвідка не знайшла доказів того, що непізнані літаючі об’єкти, які спостерігали американські льотчики в останні роки, а також використані ними технології, носили інопланетний характер. При цьому згадувалися речі, які неможливо пояснити. Зокрема, швидкість і стрімка зміна напрямку деяких об’єктів.

Поділитись