Китай назвав ненауковими та брехливими висновки розвідки США про походження COVID-19

Офіційний представник МЗС КНР Ван Веньбінь заявив, що висновки про походження нового коронавірусу, що містяться в розсекреченій доповіді американської розвідки, є недостовірними та ненауковими, передає Інтерфакс.

За словами дипломата, американська сторона «одержима політичними маніпуляціями», це може лише нашкодити глобальній науковій співпраці у сфері боротьби з епідеміями та призвести до ще більших людських жертв.

Дипломат наголосив, що вивчення питання про походження вірусу «є серйозною та складною науковою проблемою, і вимагає спільної роботи вчених усього світу.

Як зазначено в доповіді, COVID-19, ймовірно, виникла та інфікувала людину внаслідок невеликого контакту не пізніше листопада 2019 року. Перший відомий кластер виник у Ухані у грудні 2019 року.

При цьому аналітики США так і не змогли зійтись на думку про походження коронавірусу. За їхніми словами, і природне походження, і інцидент у лабораторії можуть бути правдоподібними теоріями про те, як вірус SARS-CoV-2 вперше заразив людей.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...