Індійська влада видалила з магазинів Apple і Google мобільну гру PUBG

Уряд Індії заборонив мобільну гру Battlegrounds Mobile India, яка є регіональним аналогом PUBG Mobile Lite, забороненою в країні ще 2020 року.

Про це повідомляє портал Gizchina. Гра більше не доступна в індійських App Store та Google Play. Представник студії Krafton, власника PUBG, визнав видалення і заявив, що компанія чекає на роз’яснення з цього питання. Внаслідок дій влади Індії акції південнокорейської компанії Krafton впали більш ніж на 9%.

Зазначається, що після запуску Battlegrounds Mobile для індійського ринку у влади виникли побоювання щодо безпеки даних користувачів, оскільки вони вирушали на китайські сервери. Однак Krafton стверджує, що компанія не порушує жодних законів. «Подібно до інших мобільних ігор і програм, Battlegrounds Mobile India використовує сторонні рішення для надання унікальних ігрових функцій. У процесі використання цих рішень деякі ігрові дані передаються третім особам», — зазначили в Krafton.

У вересні 2020 року уряд Індії оголосив про заборону 118 китайських програм, включаючи PUBG Mobile Lite. 2021 року Krafton перезапустила гру під брендом Battlegrounds Mobile India. Згідно з останніми даними, кількість індійських користувачів гри перевищує 100 млн.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,