Надія Мейхер розповіла про пластичні операції

Надія Мейхер розповіла про пластичні операції

Відома співачка, телеведуча та акторка стала гостею розважального шоу СЛАВА+. У інтерв’ю зірка відверто зізналася, чи робила вона пластичні операції або уколи краси.

Головний секс-символ гурту ВІА Гра та просто неймовірна жінка, завітала на YouTube-канал Люкс ФМ та поділилася своїми думками щодо пластичних операцій, уколів краси та інших маніпуляцій, які зараз так полюбляють жінки.

Під час бесіди Надія відверто зізналася, що ніколи не зверталася до пластичних хірургів, але деяких людей дуже складно переконати в цьому.

– Ми живемо в 21-му столітті, ти можеш загуглити, як Надя Мейхер виглядала в юності. У мене повно цих фотографій, на яких видно, що дівчинка рано розвивалася і тут не потрібно до лікаря ходити і так все зрозуміло. Я зазвичай кажу: «Доторкніться, я трьох дітей вигодувала», – підкреслила Мейхер.

За словами зірки, вона дуже негативно ставиться не тільки до пластики, але й навіть до уколів краси.

– Я до пластики абсолютно категорична. Навіть не просто до пластики, а й до уколів краси … Проблема нашого суспільства – це бажання бути ідеальним. На жаль, це призводить до згубних наслідків, тому що, якщо подивитися на наших дівчат, які роблять щось з собою, вони стають схожими одна на одну: схожі носи, губи, рівненькі лоби… У мене рухається лоб, у мене немає ніяких уколів, – зауважила співачка.

На думку Мейхер, ти не будеш відчувати себе щасливішою, якщо будеш ідеально виглядати. Вона вважає, що головне – це взаємне кохання та багатий внутрішній світ. Тоді “тюініг” не буде потрібний, пише wona.com.ua.

Поділитись