У Південній Африці родина, прикрашаючи ялинку, помітила в гілках отруйну змію

У Південній Африці родина, прикрашаючи ялинку, помітила в гілках отруйну змію

Зазвичай є відчуття хвилювання від того, що лежить під ялинкою, але для однієї родини з Південної Африки найбільший сюрприз ховався у гілках нагорі.

Про це повідомляє CNN.

Роб і Марсела Вайлд, не гаючи часу, викликали професіонала після того, як вони виявили одну з найотруйніших змій Африки, що ховається між мішурою та дрібничками у своєму будинку в Південній Африці.
 
Прикрасивши ялинку за кілька годин до цього, вони помітили своїх котів, які дивилися на його гілки.
 
Роб Вайлд, британський біржовий трейдер, який переїхав зі своєю дружиною з Коста-Ріки до Південної Африки 18 років тому, сказав CNN у вівторок: «Коти вдивлялися в дерево, а моя дружина сказала, що «десь там, мабуть, є миша».
Незабаром вони виявили зовсім іншу тварину, яка дивилася назад – бумсланг.
“Я тоді не знав, що це було, але потім я погуглив, які змії є в нашій місцевості, і це відразу з’явилося як бумсленг. Я подумав: “святий Мойсей, це цар усіх отруйних змій”.
Бумсланг відомий як сором’язливий вид, але він є одним з найбільш отруйних в Африці. Отрута тварини викликає крововиливи і в невеликих кількостях може бути смертельним для людини.
Ловец змій Джеррі Хейнс підтвердив особу тварини, коли невдовзі після цього прибув до родини в Робертсоні, що на Західному Кейпському острові. Змія була жіночою, її довжиною від 1,3 метра (4,3 фута) до 1,5 метра (4,9 фута), сказав Хейнс CNN у вівторок.
Він сказав, що доручив родині триматися подалі від дерева, але «не тримати очей на змії» до його прибуття.
«Змія пробула на дереві дві години, поки я не потрапив туди», — сказав Хейнс. Він за допомогою «змійних щипців» поклав її на підлогу, де з нею було «легше поводитися», додав він.
«Як тільки я взяв це під контроль, сім’я одразу підійшла, щоб побачити змію. Вона не намагалася вкусити чи захищатися, тому що я не дав цьому жодних причин. Страшний момент перетворився на хвилюючу мить для дітей», – сказав Хейнс. 
 
Змієловець Джеррі Хейнс знайшов тварину з сімейного дерева.

Потім він тримав його за шию і помістив у «змієвидну трубку». Коли стемніло, Хейнс забрав рептилію додому, де тимчасово помістив її у вольєрі для змій, перш ніж випустити її назад у дику природу в неділю.
Хейнс сказав, що змія, ймовірно, увійшла б у будинок у пошуках їжі, води та притулку.
«Ймовірно, коли він побачив перший рух, він намагався втекти до найближчого сховку, яким було дерево», – сказав він.
Хейнс сказав, що за вісім років роботи професійним ловцем його вкусили лише один раз – і це сталося тому, що він не усвідомлював, що тварину застрелили, і діяв у обороні.
«Вони (змії) дуже неохоче кусаються, але щойно були настільки демонізовані», – додав він.
Поділитись