Ілон Маск відмовився від Twitter

Підприємець Ілон Маск розірвав угоду про купівлю за $44 млрд компанії Twitter, яка володіє однойменною соціальною мережею.

Копію відповідного повідомлення на ім’я голови юридичного відділу Twitter Віджайю Гадде було опубліковано на сайті Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC).

У листі, зокрема, зазначається, що компанія не виконала низку зобов’язань, які були передбачені угодою, у тому числі не надала повної інформації, яка могла б показати частку фальшивих акаунтів та облікових записів, які використовуються для масового розсилання. «Враховуючи всі наведені вище причини, пан Маск користується правом X Holdings I, Inc розірвати угоду про злиття і відмовляється від передбаченої транзакції, а цей лист є формальним повідомленням X Holdings I, Inc про припинення угоди про злиття», — зазначається в документі.

Раніше повідомлялося, що за умовами угоди у разі розриву угоди підприємець має виплатити компанії близько $1 млрд. компенсації.

На тлі відмови Маска від покупки Twitter котирування компанії на Нью-Йоркській фондовій біржі впали на 6,74%, до $34,33 за акцію.

Маск є керівником компаній Tesla та SpaceX. За оцінками агентства Bloomberg, підприємець посідає перше місце в рейтингу найбагатших людей світу. Його статки оцінюються в $214 млрд.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: ,