Хакери зламали електронну пошту ФБР

Хакери зламали електронну пошту ФБР

Зовнішня система електронної пошти ФБР виявилася зламана хакерами, повідомила спецслужба.

ФБР заявило, що йдеться про «поточну ситуацію», тому відомство «не може надати жодної додаткової інформації». Bloomberg з посиланням на проект Spamhaus, який відстежує спам і пов’язані з ним кіберзагрози, повідомляє, що хакери використовували пошту ФБР, розіславши десятки тисяч електронних листів із попередженням про можливу кібератаку. Згідно з попередніми даними, йдеться про зовнішній обліковий запис, який використовувався для обміну та передачі несекретної інформації.

Хакери розпочали атаку близько півночі. У листах від імені міністерства внутрішньої безпеки США стверджувалося, що в електронні системи проник кіберексперт Вінні Тройя, один із спільників групи хакерів-вимагачів The Dark Overlord. Одержувачам порадили перевірити внутрішні системи. До листів був прикріплено шкідливого ПЗ. Передбачається, що хакери могли намагатися зганьбити ім’я Тройї або перевантажити телефонні лінії ФБР дзвінками стурбованих людей.

Нагадаємо, через підміну коду продукції компанії SolarWind, встановленої на 18 тисяч комп’ютерів, кіберзлочинці отримали доступ до даних Держдепу, Пентагону, американських міністерств торгівлі, юстиції, фінансів, внутрішньої безпеки та інших. Усього, за даними компанії Microsoft, атаку зазнали понад 40 структур – 80% з них американські, а решта канадських, ізраїльських, британських та інших країн.

Поділитись