Екс-глава Болівії поскаржилася на побиття у в’язниці

Екс-глава Болівії поскаржилася на побиття у в’язниці

Колишня виконуюча обов’язки президента Болівії Жанін Аньєс Чавес поскаржилася на побиття у в’язниці.

Про інцидент розповіла у Twitter політика її донька Кароліна Рібера. За її словами, екс-глава республіки зазнала нападу з боку співробітників виправної установи. Вона наголосила, що родичам не надають інформацію про стан здоров’я Аньєс.

«Кілька хвилин тому на мою матір Жанін Аньєс напали у в’язниці Мірафлорес. На неї напала та побила лейтенант Дюран. Я прошу всю країну про захист для моєї матері. Я боюся за її життя», – написала Рібера.

У МВС Болівії відкинули звинувачення у застосуванні сили щодо Аньєс у в’язниці. Відомство «категорично спростувало безпідставну публікацію», зроблену зі злим наміром. Там пояснили, що політик повелася неналежним чином, образила співробітника поліції, який намагався надати їй інформацію, яку вона сама запитувала.

У серпні 2021 року повідомлялося, що колишня виконуюча обов’язки президента Болівії спробувала накласти на себе руки у в’язниці. Політик, заарештована за звинуваченням у тероризмі, змові та підбурювання до заколоту, поранила себе.

Аньєс затримали 13 березня у рамках розслідування справи про державний переворот. Вона перебувала у будинку своїх родичів у місті Тринідад, коли за нею прийшли співробітники правоохоронних органів та влаштували обшук. Екс-президента виявили у ящику, розташованому під ліжком.

Поділитись