До дня Незалежності України пройде міжнародний забіг, організований групою волонтерів

Одна за найцікавіших подій, що пройдуть до 30-ї річниці Незалежності України – це міжнародний забіг, організований групою волонтерів.
Ця подія дає можливість кожному учаснику стати рекордсменом України та отримати особистий сертифікат про встановлення рекорду Національного Реєстру Рекордів України.
Головна мета – це нагадати українцям та всьому світу, що ми — одна з найбільш згуртованих та великих націй.
Організатори сподіваються встановити рекорд України, а можливо і рекорд світу, за кількістю учасників та загальною довжиною дистанції, яку всі разом здолають.
До заходу вже приєднались тисячі українців по всьому світу від Токіо і Сіднея, до Лос-Анджелеса і Ванкувера. Серед учасників бігуни з: Криму, Донецька, Харкова, Львова, Києва, Ужгорода, Одеси та багатьох інших міст, навіть співробітники станції Академік Вернадський в Антарктиді будуть бігти разом з усіма учасниками. Тому впевнено можемо сказати, що цей забіг об’єднає наших земляків з усіх континентів.

Взяти участь можна безкоштовно. Для цього потрібен лише смартфон. Тому забіг має назву «SMART MARATHON». Потрібно тільки зареєструватися на сайті і 24-го серпня натиснути кнопку «Старт» в одному з офіційних чат-ботів. Забіг стартує в самій східній точці – Сіднеї. Там 24 серпня розпочнеться на 7 годин раніше ніж в Україні, а закінчиться в Сан-Франциско, де цей день триватиме на 10 годин довше. Тому марафон буде тривати майже дві доби.Бігти можна в будь-якому зручному місці, в будь-який час, будь-яку дистанцію, яка під силу, але важливо не забувати, що чим більше пробіжить кожен учасник особисто, тим довшим буде загальний шлях.
В разі встановлення рекорду, кожному бажаючому буде надано іменний сертифікат і пам’ятна медаль.
Доречи, до заходу вже долучилось чимало відомих людей та міжнародних організацій, таких як, наприклад, Товариство Червоного Хреста України. Частина партнерів та спонсорів надали призи та подарунки для заохочення учасників та проведення акцій в соціальних мережах заходу.
Організатори мають на меті привернути увагу до соціальних проблем та за допомогою доброчинних пожертв, продажів сувенірів, зібрати кошти для підтримки Діани Бєкіної – маленької українки, якій поставлено діагноз СМА, та на реалізацію інших гуманітарних ініціатив.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,