Daily Express: нові гіперзвукові ракети США долетять до Москви за 20 хвилин

Daily Express: нові гіперзвукові ракети США долетять до Москви за 20 хвилин

США мають намір озброїти ядерний підрозділ у Німеччині гіперзвуковими ракетами «Темний орел».

Швидкість їхнього польоту в 20 разів швидше за швидкість звуку, ракета буде здатна долетіти до Москви за 21 хвилину. Про це пише Daily Express.

Видання зазначає, що до Пекіна «Темний орел» дістанеться за півгодини.

ВПС США опублікували прес-реліз, в якому повідомляється, що випробування AGM-183A відбудуться протягом найближчих 30 днів. Ракету вже доставили на авіабазу Едвардс у Каліфорнії та встановили на бомбардувальнику B-52H Stratofortress. Як розповів Хіт Коллінс, керівник програми ВПС США з питань озброєнь, зараз випробувальний літак проходить процедуру наземних тестів.

Військовий аналітик Павло Подвиг розповів Daily Express, що нова американська зброя також має слабкі сторони. Одна з них є ризиком стратегічних прорахунків для країни-оператора. Експерт зазначає, що поки невідомо, чи вдасться у Штатів упоратися із цією проблемою.

Про створення нової ракети минулого року заявив екс-президент США Дональд Трамп. ЗМІ припускають, що він мав на увазі саме AGM-183A.

Пентагон ухвалив рішення про відновлення ядерного формування в Німеччині на тлі своєї стурбованості тим, що Росія останніми роками досягла успіху в розробці ракет дальньої дії.

Поділитись