CNN: у березні США провели випробування гіперзвукової ракети

CNN: у березні США провели випробування гіперзвукової ракети

У березні США провели випробування гіперзвукової ракети, але зберегли це в таємниці, щоб запобігти зростанню напруженості у відносинах з РФ.

Про це повідомляє телекомпанія CNN із посиланням на джерело в Пентагоні. Як йдеться в повідомленні, випробування пройшли успішно, проте США тримали їхнє проведення в секреті протягом двох тижнів, щоб не підвищити градус напруженості у відносинах з Росією.

Ракету було запущено над Тихим океаном зі стратегічного бомбардувальника B-52. Вона пройшла відстань понад 480 кілометрів на висоті понад 19 тис. метрів. Максимальна швидкість польоту ракети перевищувала швидкість звуку щонайменше вп’ятеро. Це вже друге успішне випробування гіперзвукової зброї США в рамках програми HAWC.

CNN наголосила, що президент США Джо Байден під час проведення випробувань був зайнятий підготовкою до поїздки до Європи. Там він візьме участь у позачерговому саміті НАТО та у зустрічі Групи семи. Телекомпанія зазначає, що США у зв’язку з цим поводилися обережно, щоб не допустити невиправданої ескалації між Москвою та Вашингтоном.

Зазначається, що США провели випробування нової ракети за кілька днів після заяви влади Росії про використання гіперзвукової зброї в Україні.

Поділитись