Четверо мігрантів замерзли на смерть на кордоні Канади та США, серед них було немовля

Четверо мігрантів замерзли на смерть на кордоні Канади та США, серед них було немовля

У канадській провінції Манітоба за 12 м від кордону зі Сполученими Штатами поліція виявила тіла чотирьох замерзлих на смерть людей, у тому числі немовляти.

Про це повідомляє CTV News із посиланням на правоохоронців. Зазначається, що серед загиблих чоловік, жінка, немовля та хлопчик-підліток. За версією поліцейських, вони померли від переохолодження, намагаючись незаконно перейти через американо-канадський кордон.

«На цьому ранньому етапі розслідування здається, що всі вони померли через вплив холодної погоди», — уточнили правоохоронці.

За даними телеканалу, 19 січня США повідомили поліції Канади про те, що група людей, ймовірно, незаконно перетнула кордон, після цього канадська сторона розпочала пошуки нелегалів. Внаслідок чого було затримано кількох людей.

Як зазначили в прокуратурі Міннесоти, 47-річному жителю Флориди Стіву Шанду вже висунуто звинувачення в контрабанді нелегалів, після того, як прикордонний патруль виявив у фургоні чоловіка двох людей без документів, один з них мав речі для немовляти. При цьому самої дитини в машині не було.

Цей факт, додали в поліції, дає підстави припустити, що четверо загиблих на кордоні пов’язані з групою нелегалів, яких перевозив Шанда.

Також повідомляється, що імена, вік та національність чотирьох загиблих людей ще не встановлені, для цього потрібен час.

Поділитись