Через насильство щодо дітей Єгипет запровадив обмеження їм відвідування пірамід

Влада Єгипту вирішила заборонити відвідування Великих пірамід у Каїрі дітям до 16 років без супроводу дорослих у свята та вихідні дні.

Про це повідомило видання Egypt Independent.

«Дітей до 16 років не пускатимуть на піраміди у п’ятницю та суботу [вихідні дні в Єгипті] та у святкові дні без супроводу дорослих або без посвідчень особи», — наводить воно пояснення генерального секретаря Вищої ради старовин країни Мустафи аль-Вазі. Він додав, що рішення набирає чинності з липня. Крім того, за словами Вазірі, міністерство туризму та старожитностей активно залучатиме гідів та фахівців у галузі стародавніх пам’яток для освіти школярів про важливість єгипетської культурної та історико-археологічної спадщини.

На думку фахівців, це рішення пов’язане з проблемою сексуальних домагань, що гостро стоїть в Єгипті. Так, кілька тижнів тому 13 підлітків приставали на пірамідах до туристичної групи, що складалася з дівчат. Ця історія викликала гостру полеміку в соціальних мережах, і користувачі вимагали від влади вжити рішучих заходів проти домагань.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,