Британська королева Єлизавета II захотіла підзаробити на торгівлі пивом

Королева Великобританії Єлизавета II почне отримувати дохід від виробництва пива, яке буде організовано в приналежному їй маєтку Сандрінгем.

Спочатку асортимент буде невеликим — індійський світлий ель та біттер, передає CNN.

Пиво варитимуть з ячменю, вирощеного в маєтку, придбати напій можна буде лише в спеціалізованих магазинах. Планується, що вартість одного літра становитиме приблизно 5,5 доларів.

На винокурнях, що належать королівській сім’ї, вже виробляють джин, віскі, шампанське і кілька сортів вина. Власний завод з виробництва джина є і у принца Уельського Чарльза.

Королівський джин настоюється на травах, що ростуть в монарших маєтках, а Чарльз спеціально вирощує їх у саду свого заміського будинку, розташованого в графстві Глостершир.

У рекламних оголошеннях джина «від принца Чарльза» говориться, що при виробництві міцного напою використовуються «лаванда, шавлія і чебрець, які надають джину чудовий смак і аромат».

Син королеви сам уважно стежить за процесом дистиляції алкоголю. Він брав участь в розробці рецептури і особисто дегустує все нові партії.

Один з магазинів, в якому можна придбати алкогольні напої з гербом Віндзорів, розташований поруч з Букінгемським палацом.

Прес-служба королівської сім’ї повідомляє, що частина прибутків від продажу спрямовується в благодійні фонди, що займаються освітою та інтеграцією в суспільство молодих людей, що потрапили в скрутне становище.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,