Принц Чарльз розповів, що його батько Філіп був дуже особливою людиною

Принц Чарльз розповів, що його батько Філіп був дуже особливою людиною

Старший син королеви Єлизавети II і принца Філіпа, принц Чарльз вважає, що його батько принц Філіп був би вражений підтримкою, а також добрими словами, які надходять з усього світу на адресу королівської сім’ї.

За його словами, вся сім’я дуже сумує за герцогом Единбурзьким. Принц Чарльз стверджує, що його батька дуже любили і цінували. Також принц Чарльз зазначає, що його батько був дуже особливою людиною. Він в останні 70 років віддано служив королеві, сім’ї, Великобританії та всьому Співдружності”.

Спадкоємець британського престолу принц Чарльз відвідав свою матір після смерті герцога Единбурзького Філіпа. Герцогиня Меган Маркл повідомляла, що не поїде на похорон через вагітність.

Гарматний салют в пам’ять про померлого дружині королеви Великобританії герцога Единбурзькому Філіпа відбувся в суботу в Лондоні та інших містах королівства.

Королева Єлизавета II і принц Філіпп були одружені понад 70 років, у них четверо дітей. Похорон герцога Единбурзького відбудуться 17 квітня і пройдуть не так, як хотів принц Філіп.

Раніше повідомлялося, що чоловік Єлизавети II герцог Единбурзький Філіп був кровним родичем сім’ї Романових.

Поділитись