У вежі «Москва-Сіті» базуються не менше чотирьох компаній, підозрюваних у кіберзлочинах

Компанії допомагають хакерам перевести в готівку гроші.

Деякі з їхніх клієнтів можуть бути пов’язані з найбільшим чорним ринком в інтернеті — «Гідрою», а також можуть бути кіберзлочинцями, пише агентство Bloomberg з посиланням на Мінфін США та експертів в області криптовалют і кібербезпеки.

Угоди розпочинаються в чаті в месенджері Telegram. Там сторони домовляються про зустріч та комісію за послуги. Жодних документів не вимагають, потрібно назвати тільки ім’я, щоб співробітник міг оформити тимчасову перепустку в 97-поверхову вежу «Схід» комплексу «Федерація» у «Москва-Сіті», де компанії орендують офіси.

Після проходу до будівлі клієнт має назвати спеціальний код, який йому надсилають у месенджері. Потім трейдер обмінює криптовалюту та передає готівку. Журналісти зазначають, що лише одна з чотирьох компаній за останні три роки опрацювала не менше 160 мільйонів доларів у біткоїнах із підозрілих джерел.

За даними Bloomberg, у діловому центрі «Москва-Сіті» за останнє десятиліття офіси орендували не менше 50 компаній, які можуть бути причетні до обміну криптовалюти. Сам по собі такий бізнес не є незаконним, але вимагає нагляду, щоб не допомагати хакерам переводити в готівку злочинні доходи.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...