Бізнесмен, який злітав у космос на кораблі Безоса, загинув під час аварії літака

Бізнесмен, який злітав у космос на кораблі Безоса, загинув під час аварії літака

Засновник та голова компанії Medidata 49-річний Глен де Вріс, який злітав у космос на кораблі мультимільярдера Джеффа Безоса, загинув під час аварії літака.

Про це в неділю, 13 листопада, повідомляє агентство Reuters з посиланням на поліцію штату.

Зазначається, що чоловік розбився під час аварії легкого літака Cessna 172 на території парку неподалік озера Кема на північний захід від Нью-Йорка. У салоні знаходилася ще одна людина, яка теж загинула.

«Така трагічна втрата. Теплий і сповнений життя, Глен змусив нас сміятися і висвітлити кімнату. Він був провидцем та новатором — справжнім лідером», — написав Безос на своїй сторінці у Twitter.

Що спричинило інцидент, поки не повідомляється.

Корабель New Shepard компанії Blue Origin Джеффа Безоса здійснив другий пілотований політ 13 жовтня. На борту перебували чотири туристи. Окрім Глена де Вріса до складу екіпажу увійшли 90-річний канадський актор Вільям Шетнер, віце-президент Blue Origin з польотів Одрі Пауерс, колишній інженер НАСА та співзасновник компанії Planet Labs Кріс Бошуайзен.

Політ триває приблизно 11 хвилин. Після вертикального розгону тривалістю 110 секунд від носія відокремиться апарат, що спускається, який продовжить за інерцією набирати висоту до приблизно 105 км, тобто трохи вище лінії Кишені.

Про те, що Blue Origin до кінця року запустить два кораблі з пасажирами, стало відомо 20 липня. Безос тоді зазначив, що поки не впевнений у тому, чи компанія здійснюватиме пілотовані запуски у 2022 році.

Поділитись