Багатодітна сім’я з Каліфорнії усиновила сімох дітей, у яких загинули батьки

49-річна Пем Вілліс переглядала Facebook і натрапила на повідомлення про те, що сім дітей, які залишилися без батьків, шукають нову родину.

За словами Пем, вона відразу зрозуміла, що це її місія. Чотири хлопчики і три дівчинки осиротіли відразу — їх батьки загинули в автокатастрофі.

На той момент старшому з них було 15 років. Служба опіки розподілила дітей з різних прийомним сім’ям, але брати і сестри відчайдушно хотіли бути разом.

Сім’я Вілліс до цього часу виростила своїх п’ятьох дітей і до цього часу вони покинули рідну домівку. Після недовгих сімейних переговорів було вирішено усиновити всіх сімох.

«Вони були нашими з тієї хвилини, як ми побачили їхні обличчя в новинах», — згадує Пем Уілліс. Півроку подружжя витратило на збір необхідних паперів і слухання в судах, і, нарешті, діти переїхали в новий будинок, щоб більше ніколи не розлучатися. Крім люблячих і дбайливих батьків вони придбали ще п’ять старших братів і сестер. Тепер це одна велика дружна сім’я з чотирнадцяти чоловік.

«Ми ненавиділи думки про те, що наші дитячі стоятимуть порожніми. Напевно, наше гніздо спорожніло саме для того, щоб ми могли поселити в ньому нових дітей», — вважають Пем і Гері Уілліс.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,