Дружина Алека Болдуіна Хіларія заявила, що не збирається заводити шосту дитину

В інтерв’ю журналу People 36-річна Хіларія Болдуін зізналася, що не хоче ще дітей.

Судячи з усього, вона і її 62-річний чоловік Алек Болдуін задоволені складом сім’ї. Разом вони виховують семирічну Кармен, п’ятирічного Рафаеля, чотирирічного Лео і дворічного малюка Ромео. А 8 вересня на світ з’явився їхній син Едуардо.

Хоча Хіларія і раніше заявляла, що кожна вагітність для неї остання, тепер вона вважає, що її сім’я нарешті сформувалася.

«Всі задають мені це питання. Я думаю, що зараз так втомилася. І я відчуваю, що вся ситуація з COVID — це просто безумство. І дуже схоже, що прямо зараз ми закінчуємо з поповненнями», — сказала Болдуін.

Під час карантину Хіларія навчала всіх дітей на дому і зізналася, що раніше не уявляла, наскільки п’ять дітей — це багато. До пандемії таким складом вони проводили час лише у вихідні.

«Ми ходили в музеї, на концерти і все таке. Ми живемо в одному будинку вісім місяців, і раптово виникає відчуття, що у вас дуже багато дітей», — додала Болдуін. При цьому, за її словами, діти, які звикли до регулярного появи в сім’ї братів і сестер, вже питають їх з Алеком, коли народиться новий малюк.

Крім п’ятьох дітей від Хіларі, у Алека є старша дочка — 25-річна Айрленд — від його колишньої дружини Кім Бесінджер.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...