Американську школярку посадили за грати через невиконане домашнє завдання

Американську школярку посадили за грати через невиконане домашнє завдання

У США невиконане домашнє завдання обернулося для 15-річної дівчини в’язницею. Спочатку її звинуватили в нападі та крадіжці, а потім відправили за ґрати.


Історія Грейс зі штату Мічиган почалася в 2019 році, повідомило видання Detroit Metro Times. Її залишили на випробувальному терміні після пред’явлених звинувачень у правопорушеннях.

В середині травня дівчина опинилася у в’язниці для неповнолітніх. Суддя вирішила, що в місця позбавлення волі підлітка варто відправити через незроблені уроки.

Долею Грейс зацікавилася незалежна організація журналістських розслідувань ProPublica Illinois. Відомо, що у юної американки діагностований синдром дефіциту уваги. Онлайн-заняття, на які перейшли школи в зв’язку з пандемією коронавируса, давалися Грейс особливо важко.

Глава округу Окленд Девід Култер, де винесли вирок 15-річній школярці, допустив перегляд справи. Він заявив, що вже переговорив з цього приводу з суддею. Випадок розглянуть заново або в рамках «пов’язаних з поточною діяльністю», або як апеляцію.

За перегляд виступили і конгресмени від штату. Вони вказали на «серйозні упущення», які допустили співробітники суду. У тому числі не була взята до уваги «знижена здатність до навчання» Грейс. Політики закликали переконатися, чи не пов’язано те, що трапилося з «перекосами в правоохоронній системі, з якими доводиться мати справу етнічних меншин.

Засуджена за невиконану «домашку» школярка – афроамериканка. Чергове засідання у її справі має відбутися у вересні.

Поділитись