Американські ринки обвалилися після масштабного збою Facebook

Американські ринки обвалилися після масштабного збою Facebook

Американські ринки обвалилися після масштабного збою в роботі Facebook і інших соціальних мереж.

На торгах у понеділок, 4 жовтня, основні індекси впали: індекс S & P 500 опустився на 1,3 відсотка, Nasdaq 100 впав більш ніж на 2 відсотки, Dow Jones майже на 1 відсоток, NYSE Composite – на 0,73процента. Як повідомляє The Wall Street Journal, ринок потягнули вниз акції технологічних компаній.

Так звані компанії FANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix і Google) в сукупності втратили 243 мільярдів доларів капіталізації за ніч. Видання зазначає, що це стало найбільшою ринковою втратою з жовтня 2020 року. Alphabet втратив більше 3 відсотки, Amazon – 2,85 відсотка, Netflix – 2,6 відсотка, Apple – 2,4 відсотка, Microsoft – трохи більше ніж 2 відсотки.

Сильніше за інших постраждали цінні папери Facebook: на закритті торгів акції ТехноГігант обвалилися більше ніж на 5 відсотків, капіталізація впала на 50 мільярдів доларів. А глава компанії Марк Цукерберг втратив 6,6 мільярда доларів на тлі збоїв в роботі соціальних мереж Facebook і Instagram, а також месенджера WhatsApp.

Увечері 4 жовтня приблизно о 18:30 за московським часом тисячі користувачів по всьому світу поскаржилися на перебої в роботі месенджера WhatsApp, а також соціальних мереж Facebook і Instagram. Слідом за цим масштабним збоєм користувачі повідомили про проблеми в роботі Twitter, Google і Amazon. Відновити роботу сервісів вдалося тільки через кілька годин.

Поділитись