Президент Байден демонструє мінімум дев’ять з десяти симптомів хвороби Альцгеймера

Президент Байден демонструє мінімум дев’ять з десяти симптомів хвороби Альцгеймера

Старече слабоумство або хвороба Альцгеймера – трагедія для літньої людини, його сім’ї та близьких.

А якщо нею страждає президент – це катастрофа в масштабах країни, пише політичний оглядач американського видання The American Thinker Мік Річ.

Вивчаючи медичну брошуру з описом захворювання, він хоче розібратися, чи страждає Байден старечим недоумством.

Давній особистий лікар президента Байдена, а нині лікар Білого дому Доктор Кевін О’Коннор (Kevin O’Connor) ніяких тестів на порушення пізнавальних здібностей не проводив – або вирішив їх не публікувати. Свита президента Байдена всіляко захищає його від сторонніх поглядів, а ЗМІ виправдовують його від критичної уваги громадськості.

Раз преса розумові здібності президента ніяк не досліджує, цим займемося ми – порівняємо його поведінку з брошурою Центру контролю і профілактики захворюваності «Десять тривожних ознак хвороби Альцгеймера».

Втрата пам’яті, що порушує повсякденне життя – аж до необхідності записувати кожен свій крок.

Австралійський телеканал, висвітлюючи прес-конференцію президента Байдена про наслідки урагану Іда, підкреслив що він весь час читав з папірця і постійно з нею звірявся. На відміну від американських, австралійські ЗМІ поведінки Байдена від глядачів не приховують.

Труднощі з плануванням і вирішенням проблем. Колапс в Афганістані.

Труднощі при виконанні знайомих завдань. У статті від 21 березня 2021 року видання Shore News відзначило, що президент Байден збився зі шляху по дорозі до борту номер один, після чого назад до вертольота його відвели віце-президент Харріс з помічниками.

Плутанина з часом або місцем. За повідомленням газети The Independent Sentinel від 29 лютого 2020 року, кандидат Байден на заході в Південній Кароліні заявив: «Прямо тут, в штаті Північно-Південна Кароліна». Пізніше він переплутав минуле і майбутнє, заявивши, що з нетерпінням чекає призначення першого афроамериканського сенатора.

Труднощі з розумінням зорових образів і просторових відносин. Немає свідчень будь-яких змін.

Труднощі з усною або письмовою мовою. 25 березня 2021 року заголовок британської газети The Sun говорив: «Байден забув геть, про що говорить, і незв’язно бурмотів в камеру на болісної прес-конференції».

У статті зазначалося, що в кінці Байден заявив, що відповідає на останнє запитання, але потім пішов на півслові. У наших союзників, зрозуміло, виникли питання щодо його стану.

Нездатність знайти звичні речі і відновити послідовність подій. На мітингу під відкритим небом 29 квітня 2021 року в Дулут, штат Джорджія, президент Байден закінчив свою промову словами: «Не можу знайти маску. От халепа», – після чого виявив її маску в кишені. Напрошується питання: через що виникла ця «невдача»?

Згасання здатності до міркування і невірні оцінки. За старих часів Джо Байден вибрали президентом за те, що майже з усіма ладнав.

Однак за кілька місяців свого президентства він на рівному місці принизив президента Франції Еммануеля Макрона і всю Францію, публічно заявивши, що Америка і Англія нададуть Австралії атомні підводні човни, чим підірвав нашого французького союзника.

Відмова від роботи і відхід від громадської діяльності. Президент Байден майже кожні вихідні проводить наодинці з першою леді. Навіть телеканал MSNBC визнав, що на фотографії з конференц-залу заміської резиденції Кемп-Девіда в момент афганського кризи президент Байден сидить окремо.

Зміни настрою і особистості. Тема британської газети The Independent: «Байден зіткнувся з критикою за відповідь репортерові CNN:« Ви нічого не розумієте». Джо забув, що це не особисті питання, а ділові відносини.

Центр контролю та профілактики захворюваності радить: «При появі одного або декількох з десяти попереджувальних знаків рекомендується звернутися до лікаря, щоб встановити причину».

Президент Байден демонструє мінімум дев’ять з десяти симптомів хвороби Альцгеймера, що не може не турбувати. Читаючи статті про поведінку Байдена і переглядаючи ролики з його участю, розумієш, що він навіть себе самого толком не контролює, не кажучи вже про федеральному уряді.

Якщо президент Байден не в змозі виконувати свої повноваження і обов’язки, чому ж Конгрес не прийме заходів і не змістить його відповідно до 25-ю поправкою до Конституції? Може, тому, що лідерам демократів в Палаті представників і Сенаті кака раз потрібен слабкий президент, щоб пропхати свої закони? До того ж при Байдена їм простіше контролювати федеральний уряд.

А республіканські лідери в Палаті представників і Сенаті розраховують, що варто їм лише взяти під свій контроль обидві палати, як їм випаде шанс затвердити наступного віце-президента. При цьому наші суперники по всьому світу користуються нашим слабким президентом як хочуть, вибудовуючи своє майбутнє вже без США.

Поділитись