У рф повідомили про смерть Олексія Навального

У рф повідомили про смерть Олексія Навального

Російська влада заявила про смерть Навального у в’язниці.

Управління Федеральної служби виконання покарань Ямало-Ненецьким автономним округом заявило, що російський опозиціонер помер у виправній колонії. Повідомляється, що йому проводили всі необхідні заходи, позитивних результатів вони не дали.

За даними джерела RT, у нього відірвався тромб.

ФСВП направляє комісію до колонії.

У повідомленні УФСІН йдеться, що Навальний «після прогулянки відчув себе погано, практично відразу знепритомнів».

«Негайно прибули медичні працівники установи, було викликано бригаду швидкої медичної допомоги. Проведено всі необхідні реанімаційні заходи, які позитивних результатів не дали. Лікарі швидкої допомоги констатували смерть засудженого. Причини смерті встановлюються», – йдеться у повідомленні.

Пєсков підтвердив смерть Навального.

Говорить, що Путіну вже про це доповіли.

Україна, Захід та російська опозиція вже заявляють, що Навального вбив Путін.

«Російська влада публікує визнання в тому, що вона вбила Олексія Навального у в’язниці. У нас немає жодного способу підтвердити це чи довести, що це неправда. Адвокат Навального їде до Харпу», – заявив соратник Навального Леонід Волков.

Від України першим повідомлення про смерть прокоментував Єрмак.

«Путін – максимальне зло, яке боїться будь-якої конкуренції. Життя росіян для нього – це ніщо. З ним не може бути жодних переговорів. Єдина мова, яку він розуміє – сила», – написав голова ВП.

Пізніше президент Зеленський заявив, що «очевидно, він убитий Путіним».

Першим іноземним лідером, який прокоментував повідомлення про смерть Навального, став президент Латвії Едгар Рінкевич.

«Що б ви не думали про Олексія Навального як політика, він був щойно жорстоко вбитий Кремлем. Це факт, і це те, що потрібно знати про справжню природу нинішнього російського режиму. Мої співчуття сім’ї та друзям», — йдеться у заяві президента.

А генсек НАТО заявив, що всі факти навколо смерті Навального мають бути встановлені, а Росія має відповісти на серйозні питання.

Глава Євроради Шарль Мішель заявив, що ЄС покладає на владу Росії відповідальність за смерть Навального.

Скарг на здоров’я від Навального перед смертю не надходило, повідомляє громадська наглядова комісія Ямало-Ненецького автономного округу.

10 січня Навального вперше після довгої перерви підключили з відеозв’язку з нової колонії на Ямалі для участі в засіданні суду. Це була перша публічна поява опозиціонера з початку грудня, коли його етапували до колонії за полярним колом.

Вчора Навальний виступав у суді з відеозв’язку. Виглядав здоровим.

Поділитись