Ізраїль знову вразив військовий об’єкт ХАМАС у Газі

Винищувачі Армії оборони Ізраїлю завдали в суботу ще одного удару по військовій інфраструктурі радикального палестинського руху ХАМАС у секторі Газа у відповідь на запуск ще двох ракет ізраїльської території раніше того ж дня.

Про це повідомила армійська прес-служба, вказавши, що атаку в Газі зазнав цього разу збройовий цех радикалів.

«У відповідь на атаки з сектора Газа території Ізраїлю армія продовжує завдавати ударів по об’єктах ХАМАС у секторі Газа, пов’язаних із виробництвом зброї. Раніше сьогодні був зафіксований пуск двох ракет і вогонь зі стрілецької зброї із сектора Газа у бік ізраїльської території. Це на додаток до ще двом ракетам, які раніше вночі випустили [з сектору Газа] по Ізраїлю. У відповідь на це нещодавно винищувачі завдали удару по цеху ХАМАС з виробництва зброї в секторі Газа», — йдеться у заяві військових.

Раніше в суботу із сектора Газа по території Ізраїлю було випущено дві ракети, одна з них була перехоплена ізраїльською системою ППО. Внаслідок обстрілу сирени повітряної тривоги пролунали у великому місті Ашкелон на півдні єврейської держави та районах, що додають до Гази, вказали військові. Як повідомила раніше армійська прес-служба, у відповідь винищувачі Армії оборони Ізраїлю «завдали удару по військовому об’єкту в центральній частині сектора Газа, що належить терористичній організації ХАМАС», який «включав підземний комплекс, що містить сировину, яка використовується для виробництва ракет». Військові зазначили, що «удар на цьому об’єкті значно підірве можливості ХАМАС із нарощування сил».

«ХАМАС несе відповідальність за будь-які події, що відбуваються в секторі Газа і виходять із нього», — наголосили в армійській прес-службі.

Цей радикальний рух утримує владу у палестинському анклаві з 2007 року. Попереднього разу радикали з Гази зазнавали Ізраїлю ракетного обстрілу 18 червня.

21 травня 2021 року набув чинності режим припинення вогню між Ізраїлем та радикальними угрупованнями в палестинському анклаві, які протягом 11 днів до цього обмінювалися ракетними ударами. Жертвами протистояння тоді стали 257 мешканців сектору Газа, близько 2 тис. отримали поранення. З ізраїльської сторони загинули 13 людей.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,