Зеленський порадив залишити Донбас людям, які вважають себе росіянами

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю телеканалу «Дім» заявив, що Донбас «ніколи не буде російською територією».

Людям, які проживають на території цього регіону і вважають себе росіянами, слід виїхати, вважає український лідер.

«Жителі окупованого Донбасу і Криму повинні точно зрозуміти. Це не про те, що хтось когось кудись виганяє. Я просто хочу, щоб я був зрозумілий. Я вважаю, що, якщо ти живеш сьогодні на території тимчасово окупованого Донбасу і вважаєш, що «наше діло праве — нам в Росію, ми — росіяни», це велика помилка — залишатися жити в Донбасі. це ніколи не буде російською територією», — цитує ЗМІ президента України.

На думку Зеленського, всім, хто «любить Росію», потрібно «шукати собі місце в Росії».

«Я вважаю, якщо ти любиш Росію, вважаєш, що все життя перебував на території України, але відчував, що це Росія …, ця людина повинна зрозуміти, що в ім’я своїх дітей і онуків вже потрібно їхати і шукати собі місце в Росії. Це правильно», — вважає він.

З іншого боку, Зеленський закликав тих жителів Донбасу, які вважають себе українцями, «триматися».

«Якщо ти відчуваєш, що Донбас — це Україна і він український, якщо ти поважаєш цей прапор, поважаєш українську мову, якщо ти відчуваєш, що ти українець, — будь там, тримайся. Ця земля все одно буде деокупувана в будь-якому випадку», — заявив він.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,