Україна відповіла Німеччині на заклики про формулу Штайнмайера

Україна відповіла на заклики Німеччини вписати «формулу Штайнмайєра» (механізм поетапної реалізації ряду положень мінських угод) в чинне законодавство, передає «Інтерфакс-Україна» з посиланням на міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Рєзнікова.

За словами Рєзнікова, Україна може додати опис механізму реалізації в закон про порядок місцевого самоврядування в окремих районах Луганської та Донецької областей. Він зазначив, що Київ виконає цю умову, якщо воно єдине.

Міністр заявив, що таке рішення, однак, не влаштовує Росію і самопроголошені ДНР і ЛНР, які хочуть, щоб формулу закріпили як окремий закон.

«Дилема: або ми не повинні їх слухати, а взяти і імплементувати« формулу Штайнмайєра »- тоді чи не буде це вважатися порушенням процедур?» — задав європейським лідерам Резніков.

Раніше МЗС Німеччини заявив, що Україна повинна виконати зобов’язання, щоб поліпшити життя людей в Донбасі.

Формула Штайнмайера передбачає встановлення особливого порядку самоврядування в ДНР і ЛНР до проведення виборів. Після того, як незалежність голосування оцінить ОБСЄ, його встановлять на постійній основі.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,