Японія закликатиме країни, що входять до G20 до введення антиросійських санкцій

Влада Японії закликатиме країни, що входять до Групи двадцяти (G20) і займають нейтральну позицію щодо військового конфлікту в Україні, до введення антиросійських санкцій.

Про це заявив міністр закордонних справ Йосімаса Хаясі на прес-конференції в Токіо. За його словами, Японія закликає країни G20, які зберігають нейтралітет щодо ситуації в Україні, співпрацювати із західними країнами та вводити обмеження проти Росії. Цей захід підвищить ефективність антиросійських санкцій, вважає він.

«Наша країна має намір і надалі розробляти відповідні заходи у співпраці зі світовою спільнотою, починаючи з Групи семи», — підкреслив Хаясі.

Видання нагадує, що до цього часу уряд Японії запровадив кілька пакетів санкцій проти Російської Федерації у зв’язку з бойовими діями на території України.

Останній пакет набув чинності 5 липня. Він має на увазі внесення до чорного списку 57 фізичних осіб з Росії, включаючи віце-прем’єра Дмитра Григоренка та віолончеліста Сергія Ролдугіна з дружиною. Деяким російським компаніям у рамках нового санкційного пакету заборонили експорт із Японії.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,