Вперше за півроку окупанти завдали удару по енергообʼєктам України

Вперше за півроку окупанти завдали удару по енергообʼєктам України

В четвер, 21 вересня, через наслідки першої за 6 місяців ворожої атаки, є пошкодження енергооб’єктів в західному та центральному регіонах. Через бойові дії та з інших причин без світла на ранок залишається 398 населених пунктів. Триває відновлення живлення споживачів.

Про це повідомляє Укренерго.

Через масовану ракетну атаку ворога зазнали пошкоджень окремі об’єкти в західному та центральному регіонах. Було частково знеструмлено споживачів в Рівненській та Житомирській областях.

Наразі роботу магістральних мереж в регіоні відновлено, триває заживлення побутових споживачів в мережах обленерго. Також під час атаки зазнали пошкоджень мережі обленерго в Дніпропетровській, Київській, Харківській областях. Аварійно-відновлювальні роботи почались одразу після відбою тривоги.

Крім наслідків ракетної атаки вранці, є пошкодження мереж через артилерійські обстріли в прифронтових районах: Донеччини, Запоріжжя, Харківщини, Херсонщини, Сумщині. Відновлення живлення відбувається за безпекової ситуації та з дозволу військових, наголошується у повідомленні.

В компанії уточнюють, що сьогодні є імпорт електроенергії зі Словаччини та експорт до Словаччини та Молдови. Крім того, триває планова ремонтна кампанія на об’єктах генерації.

Поділитись