В Естонії заявили про готовність встановити загородження на кордоні з Росією

В Естонії заявили про готовність встановити загородження на кордоні з Росією

Глава Міноборони Естонії Калле Лаанет заявив, що військові готові встановити тимчасову огорожу на кордоні з Росією для запобігання можливим «гібридним атакам» на кордони Європейського союзу та НАТО.

В ефірі телеканалу ETV він зазначив, що наразі ознак загрози з боку РФ не спостерігається, проте потрібно бути готовими до швидкого розвитку ситуації.

Ми готові до зведення тимчасового дротяного загородження довжиною понад 30 км. Оскільки потрібно три-чотири ряди, то насправді ми маємо дріт на 130 км. Я переконаний, що незабаром це реалізується, — заявив Лаанет.

За його словами, необхідно бути готовими до того, що криза на польсько-білоруському кордоні затягнеться, оскільки це «на користь як Лукашенка, так і Путіна».

Мета Путіна в тому, щоб події на кордоні Литви та Польщі були наскільки можливо інтенсивними, щоб він міг діяти з військами на українському кордоні, — підкреслив міністр.

Раніше повідомлялося, що будівництво стіни на польсько-білоруському кордоні розпочнеться 15 грудня. Про це заявив сенатор Кшиштоф Мруз. За його словами, зараз влада закінчує вибір виконавців. До цього у Польщі висловили намір збудувати капітальну загородження до першої половини 2022 року. На подібні заходи було вирішено піти через міграційну кризу, що почалася в травні і загострилася в листопаді на кордоні Білорусі і країн Євросоюзу.

Поділитись