У США описали знищення Нью-Йорка російським «Сарматом»

Повномасштабна ядерна атака Росії на США вимагатиме вибуху 2031 термоядерної боєголовки, внаслідок чого загине 62,4 мільйона американців, пише американський журнал Popular Mechanics.

Видання описало знищення американського мегаполісу перспективною міжконтинентальною балістичною ракетою «Сармат». «Нью-Йорк і його околиці будуть розірвані на шматки не менш ніж 12 російськими термоядерними зарядами, причому заряди будуть націлені на будівлі федерального резервного банку, енергетичні підприємства, вузли зв’язку та аеропорти», — запевняє журнал.

Видання пише, що в результаті ядерної атаки буде повністю зруйновано Манхеттена.

«Вогненна куля з температурою до одного мільйона градусів за Цельсієм спопелила б значну кількість міських будівель і створила б ризик пожежі для інших. Вибухові хвилі, що охопили приблизно 40 відсотків міста, будуть достатньо потужними, щоб повністю стерти з лиця землі навіть бетонні будинки. Товсті невидимі шари радіоактивних опадів дрейфуватимуть островом, у багатьох випадках вбиваючи до 95 відсотків людей, які зазнали впливу», — йдеться в публікації.

Журнал робить висновок, що «у разі тотальної ядерної атаки на місто загинуть майже всі».

«Це буде найгірший день в історії людства, і ті, хто виживе, можуть почати заздрити тим, хто цього не зробить», — пише видання.

У липні Дмитро Рогозін заявив, що Красноярський машинобудівний завод («Красмаш»), де налагоджується серійне виробництво новітніх російських ракет «Сармат», є найбезпечнішим місцем на планеті.

У травні він розповів, що потужності однієї цієї ракети достатньо для знищення половини берега континенту, який Росія вважатиме ворожим.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,