У Німеччині назвали умову розширення санкцій ЄС проти Білорусі

Білоруські санкції ЄС будуть розширені в разі, якщо президент Олександр Лукашенко не піде на поступки, санкції націлені проти основних прихильників влади в Мінську, заявив глава МЗС ФРН Хайко Маас на міжнародній конференції Мінський форум.


Форум проводиться в цьому році в 18-й раз, але вперше в онлайн-форматі в зв’язку з пандемією коронавірусу.

«Оскільки Лукашенко і його правляча кліка продовжують покладатися на кийки замість серйозного національного діалогу, ми в Європейському союзі ввели санкції і недавно посилили їх. І якщо Лукашенко і його прихильники не поступляться, ми розширимо ці санкції. Важливо відзначити, що ми націлені за допомогою санкцій на стовпи режиму Лукашенка», — заявив Маас.

Міністр додав, що «криза останніх місяців докорінно змінив Білорусь: руйнується стара система — зростає нова Білорусь», в зв’язку з цим «нас всіх об’єднує те, що ми хочемо допомогти цій новій Білорусі прорватися». Однак є «людина, яка відмовляється від діалогу і садить у в’язницю тисячі ні в чому не винних білорусів», сказав Маас, маючи на увазі президента Лукашенка. Він знову пообіцяв екс-кандидату в президенти Білорусі Світлані Тіхановській, яка бере участь в Мінському форумі, підтримку «Німеччини і Європи».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,