У Кремлі розповіли, від чого залежать терміни запуску «Північного потоку — 2»

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, говорячи про терміни запуску «Північного потоку 2», закликав не гадати і не втручатися в роботу регулятора, а також заявив, що технологічно все готово і час залежить від формальностей із сертифікацією.


«Зараз гадати по термінах — це справа невдячна, і ми не хотіли б цього робити. Ніхто не може і не повинен втручатися в роботу регулятора. Компанія виконує всі бюрократичні формальності, юридичні формальності, щоб ця процедура сертифікації відбулася, і далі просто потрібно чекати, коли це станеться», — сказав він журналістам, відповідаючи на запитання, коли можуть початися постачання газу по «Північному Потоку 2» з урахуванням призупинення сертифікації.

«Технологічно все готове. Далі все залежить від виконання формальностей, пов’язаних із сертифікацією», — додав Пєсков.

Федеральне мережеве агентство Німеччини повідомило у вівторок, що призупинило сертифікацію Nord Stream 2 AG як незалежного оператора «Північного потоку 2». Оператор цього газопроводу може бути сертифікований як незалежний лише за умови реорганізації правової форми відповідно до німецького права: німецька «дочка» Nord Stream 2 AG має стати власником та оператором німецької частини газопроводу і знову подати повний комплект документів для сертифікації, тоді процес буде відновлено, вказав регулятор.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...