США планують знизити мита на імпорт із Китаю

Джо Байден запропонував своїй команді вивчити можливість скасування деяких тарифів на китайський імпорт для боротьби з високою інфляцією, повідомила міністр торгівлі США Джина Раймондо в інтерв’ю CNN.

«Ми вивчаємо це питання. По суті президент попросив нашу команду зайнятися аналітикою. Тож ми зараз це й робимо, потім він має ухвалити рішення», — розповіла Раймондо.

Міністр торгівлі вважає за розумне скасувати мито на частину споживчих товарів. Вона підтримує рішення адміністрації Байдена зберегти тарифи на сталь та алюміній — це має убезпечити американських робітників та сталеливарну промисловість. Раймондо вважає, що дефіцит напівпровідників триватиме до 2024 року.

Багато тарифів і мит встановив Дональд Трамп за часів запеклої торгової війни двох найбільших економік. У липні 2018 року він запровадив двадцять п’ять процентних мит на імпорт з Китаю — вони охопили 50 мільярдів доларів, потім у вересні обклав 10% ще 200-250 мільярдів доларів постачань, у червні підвищив до 25%. Це сповільнило зростання китайської економіки до 6,3% на рік.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,