Швейцарія створить газовий резерв через скорочення поставок із Росії

Скорочення поставок російського газу вплине на Швейцарію, влада країни веде роботу зі створення газового резерву, заявили в Асоціації швейцарської газової промисловості.


«Газпром» у понеділок повідомив, що зупиняє експлуатацію ще однієї турбіни Siemens на компресорній станції «Портова», внаслідок чого постачання по «Північному потоку» з 27 липня буде не більше 33 мільйонів кубометрів на добу, тобто не більше 20% потужності магістралі.

«Швейцарія закуповує газ на торгових майданчиках у Німеччині, Франції, Нідерландах та Італії. На Швейцарію також побічно впливає скорочення потужностей «Північного потоку», оскільки до Європи надходить менше газу», — повідомили в Асоціації.

Там додали, що якщо європейські газосховища не зможуть заповнитись у заплановані терміни, це збільшить ризик дефіциту газу взимку, що також вплине на Швейцарію.

«За дорученням уряду швейцарська газова промисловість створює в сусідніх країнах резерв газу на зиму. Газова промисловість впевнена, що цілі, поставлені федеральним урядом, можуть бути досягнуті», — зазначили в галузевій асоціації.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,