Путін назвав спроби домовитися щодо нерозширення НАТО марними

Росія довго намагалася домовитися із Заходом щодо нерозширення НАТО, але всі спроби виявилися марними.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін у четвер у своєму телезверненні, присвяченому початку операції в Україні.

«Незважаючи ні на що, у грудні 2021 року ми все-таки вкотре зробили спробу домовитися зі США та їхніми союзниками щодо принципів забезпечення безпеки в Європі та про нерозширення НАТО. Все марно. Позиція США не змінюється. Вони не вважають за потрібне домовлятися з Росією з цього ключового для нас питання, переслідуючи свої цілі, нехтують нашими інтересами», — йдеться у посланні президента.

Він також нагадав, що після розпаду СРСР за всієї відкритості нової сучасної Росії, готовності чесно працювати зі США та іншими партнерами в умовах одностороннього роззброєння, Росію спробували «дотиснути, добити та зруйнувати остаточно». «Так і було у 1990-ті роки, на початку 2000-х років», — зазначив Путін.

24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив із телезверненням до нації, в якому заявив, що у відповідь на звернення керівників ДНР та ЛНР ухвалив рішення щодо проведення спеціальної операції денацифікації та демілітаризації України. При цьому він наголосив, що РФ не планує окупації українських територій.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,