Південна Корея розпочала військові навчання через випробування ядерної зброї КНДР

Південна Корея розпочала військові навчання через випробування ядерної зброї КНДР

Військові Південної Кореї розпочали польові навчання через можливі випробування Північною Кореєю ядерної зброї.

Про це повідомляє агентство Yonhap News.

«Сеул прагне підвищити свою військову готовність на тлі зростання стурбованості через можливість проведення Пхеньяном ядерних випробувань», — пише видання.

П’ятиденні навчання організовані за участю армії, ВПС та флоту. Військові також відпрацьовують інструкцію щодо надання своєчасної підтримки у разі проблем із логістикою на полі бою. Навчання відбуваються вздовж західного узбережжя країни.

«Вчення спрямовані на подолання ситуації, коли логістичні лінії обмежені для бойових підрозділів, а також надання їм своєчасної підтримки», — йдеться в публікації.

Як стало відомо 24 червня, лідер КНДР Кім Чен Ин повідомив про необхідність нарощування оборонного потенціалу країни, щоб протистояти втручанню ззовні.

Раніше, 5 червня, збройні сили США та Південної Кореї провели спільні навчання з бойовою стріляниною, використовуючи ракети. Військові запустили зброю у бік Японського моря. У свою чергу, в індо-тихоокеанському командуванні Збройних сил США зазначили, що Вашингтон і Сеул виступають за «мир і процвітання» на Корейському півострові та в усьому Індо-Тихоокеанському регіоні.

Цього ж дня КНДР випустила вісім балістичних ракет малої дальності у напрямку Японського моря, внаслідок пуску японська сторона висловила Північній Кореї офіційний протест. Загалом Північна Корея у 2022 році випустила 18 ракет.

Поділитись