Пєсков відповів на питання про терміни щодо введення «Північного потоку — 2»

Термінів запровадження «Північного потоку 2» немає, це питання до регулятора, компанія продовжує з ним діалог, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.


«Наскільки нам відомо, компанія продовжує спілкування з регулятором і продовжує процес сертифікації. Не нам прогнозувати, коли вона відбудеться», — сказав Пєсков, відповідаючи на питання, чи засмучені в Кремлі, що рішення щодо «Північного потоку 2» не буде прийнято в першій половині 2022 року, чи це було очікуваним.

Пєсков зазначив, що «це питання виключно регулятора», і Москва не ставить собі термінів.
«Північний потік 2» – газопровід потужністю 55 мільярдів кубометрів на рік від узбережжя РФ через Балтійське море до Німеччини. Наразі його оператором є компанія Nord Stream 2 AG з єдиним акціонером «Газпромом».

Федеральне мережеве агентство Німеччини 16 листопада призупинило розпочату 8 вересня сертифікацію Nord Stream 2 AG до виконання компанією необхідних вимог сертифікації. Так, незалежним оператором має бути німецька компанія, тоді як Nord Stream 2 AG зареєстрована у Швейцарії.

Напередодні глава федерального мережевого агентства Німеччини Йохен Хоманн заявив, що відомство очікує, що рішення щодо «Північного потоку 2» не буде прийнято в першій половині 2022 року.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,