Нова Зеландія запровадила санкції для понад півсотні російських бізнесменів

Нова Зеландія запровадила санкції для понад півсотні російських бізнесменів

Влада Нової Зеландії вдалася до нових обмежень проти Росії.

До списку санкцій країни увійшли 51 російський підприємець і 24 держслужбовців нових регіонів РФ. Про це повідомляє газета New Zealand Herald. Серед тих, хто підпав під обмеження – голова ради директорів металургійної та гірничодобувної компанії Evraz Олександр Абрамов. Це також торкнулося його сім’ї.

Також у відповідному списку є голова правління Газпромбанку Андрій Акімов, колишній президент, член ради директорів, голова правління та співвласник ПАТ «Лукойл» Вагіт Алекперов, гендиректор, голова правління «Газпром нафти» Олександр Дюков, екс-голова ради директора корпорації АФК «Система» Володимир Євтушенков, гендиректор компанії “Інтеррос”, голова правління компанії “Норільський нікель” Володимир Потанін, гендиректор держкорпорації “Росатом” Олексій Ліхачов та інші бізнесмени.

Також санкції запровадили стосовно колаборантів.

Обмеження передбачають заборону на в’їзд до країни. Їхнім літакам також буде заборонено входити до повітряного простору держави. Суди не зможуть заходити до портів. Їхні активи заморозять. Для Абрамова передбачили деякі винятки.

Санкції почнуть діяти у середу, 12 жовтня.

Поділитись