Німеччина відмовилася передавати Україні свої танки для контрнаступу

Німеччина відмовилася передавати Україні свої танки для контрнаступу

Німецький парламент не затвердив резолюцію про негайні постачання Києву танків та іншої бронетехніки.

Попри заяви української влади про те, що Берлін розпорядився підготувати передачу Україні німецьких танків для проведення нових наступальних операцій, стало відомо про те, що насправді Німеччина відмовила Києву у постачанні свого озброєння. Відомо про те, що більшість членів німецького парламенту відмовилися приймати резолюцію про початок негайного постачання Києву танків та іншої бронетехніки, яку виробляють німецькі компанії.

Однією з причин відмови від затвердження резолюції стала думка, що на озброєнні самої Німеччини залишилася порівняно невелика кількість бронетехніки, і Берлін не може передавати її Україні без поповнення власних запасів. Тим не менш, у Німеччині також переконані, що постачання бронетехніки Україні призведе лише до ескалації ситуації в регіоні та погіршення відносин Німеччини з Росією, до того ж, нещодавно стало відомо про те, що Києву вже було передано 50 німецьких бронеавтомобілів та 2 установки РСЗВ MARS ІІ.

На сьогоднішній день відомо про те, що свої танки Україні має намір передати Іспанія, проте Берлін активно блокує постачання даного озброєння, оскільки йдеться про німецькі танки Leopard.

Поділитись