Ми готові набити морду тим, хто до нас лізе, — Кравчук

Голова української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук заявив, що Київ готовий дати відсіч «державі-агресору» — Росії.

«Москва заявляє про перетин червоної лінії. А хто ж її перетинає? Самі перетинають і самі натякають.

Нещодавно я чув заяву Авакова. Він сказав, що у нас є на всі можливі сценарії, які зробить Росія, адекватні відповіді. Сьогодні Україна не та, яка була 5, 6, 7 років тому.

Сьогодні ми готові, ми не хочемо цього, але ми готові набити морду тим, хто лізе до нас без наших запрошень », — заявив Кравчук в ефірі одного з українських телеканалів.

«Якщо ви послухаєте Путіна, Лаврова, Пєскова, Гризлова, то в різний час вони говорять різне, а висновок один — вони там ні до чого, вони якісь спостерігачі, вони нам, бачте, допомагають вирішити питання якогось внутрішнього конфлікту.

А ми їх просимо? Ми говоримо: йдіть геть до чортової матері. Ми ж не просимо їх вирішувати конфлікт, допомагати нам, немає такого звернення, і ніколи не буде.

Ми не просимо агресора допомагати нам вирішити ситуацію з агресором — це якась дивина. Але вони настільки неадекватні в своїх оцінках, я стежу за кожним їхнім виступом, і їх важко зрозуміти. Вони думають, що настільки хитрі, що можуть самі себе перехитрити », — продовжив колишній президент України.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...