Кланова система веде війну проти громадських активістів, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» наполягає на створенні Тимчасової слідчої комісії для розслідування вбивства Катерини Гандзюк та нападів на активістів і вимагає поставити до порядку денного та ухвалити закон про ТСК (№1098).

Про це Юлія Тимошенко заявила під час Погоджувальної ради голів парламентських фракцій і комітетів.

«Безмежно співчуваючи родині Катерини, ми маємо звернути увагу на те, що з початку 2018 року зафіксовано 54 замахи на життя та здоров’я громадських діячів. Це означає системну війну, яка ведеться в Україні проти активістів. У більшості – це молоді люди, які не хочуть миритися з клановою системою», – наголосила вона.

Юлія Тимошенко зауважила, що створення ТСК – це пряма норма Конституції України. Вона звернулася до Голови парламенту Андрія Парубія з вимогою вирішити це питання і поставити законопроект про створення ТСК першочергово.

«Якщо будуть вбивати наших дітей нахабно, цинічно за те, що вони борються проти української мафії, яка заполонила Україну, а ми не будемо на це реагувати, – це означає, що ми такі самі, як і ті, які поливають їх кислотою, які їх б’ють битами, які оголосили проти них війну», – сказала вона.

У разі, якщо законопроект про створення ТСК не буде винесено на розгляд, «Батьківщина» відмовляється голосувати за інші питання порядку денного.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , ,

Загрузка...